Hakkımızda

Kayseri‘nin Melikgazi ilçesinde “Daha kaliteli bir eğitim” sloganıyla kurulan ve kurulduğu günden bugüne tecrübesi, deneyimli ve alanında SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik eğitmenleri ile birlikte binlerce kursiyerinin SRC, ODY ve ÜDY sınavlarında başarılı olmasını sağlamış ve sonrasında SRC Belgesi kazandırmıştır.

Bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Çağrı SRC KURSU olarak aynı hizmeti siz değerli yeni kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Çağrı SRC KURSUMUZ tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında  eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ile yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve teknolojik sınıfları ile eğitime yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte öz güven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal src kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online src dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek src kursu e-sınav uygulama hizmetlerini de sunmuştur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücülerin Çağrı SRC KURSU’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

 

VİZYONUMUZ

Çağrı SRC Kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, SRC eğitiminde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Türkiye’nin lider bir src kursu eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
    Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
    Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.